Apartamenty przy Młyńskiej

Szukasz mieszkania
w Bielsku-Białej?

Interesuje Cię rynek pierwotny oraz dobra lokalizacja, która zapewnia bezpośredni dostęp do infrastruktury miejskiej.

APARTAMENTY PRZY MŁYŃSKIEJ to miejsce, które doskonale spełnia te kryteria. W Bielsku-Białej można znaleźć niewiele inwestycji w pobliżu centrum miasta połączonych z tak dużą różnorodnością infrastruktury miejskiej. W okolicy nie brakuje szkół, przedszkoli, sklepów, punktów gastronomicznych, ośrodków sportu i rekreacji oraz placówek opieki medycznej.

Innowacyjna, ponadczasowa architektura osiedla została zaprojektowana przez renomowane biuro Archetype Management, a sama inwestycja składa się z 3 budynków. W których znajduje się łącznie 175 lokali o powierzchniach w przedziale od 30 m² do 100 m² ,dla Klientów szukających kompaktowego mieszkania o niewielkim metrażu oraz większe apartamenty dla rodzin z dziećmi lub wymagających Klientów ceniących sobie komfort przestrzeń, wykończonych w stanie deweloperskim. Ciekawa architektura budynków doskonale wpisuje się w wyjątkowy charakter okolicy, tworząc harmonijną całość dla osób ceniących sobie życie w spokoju z dala od miejskiego zgiełku. Nawiązując do nowoczesnego wyglądu budynków postawiliśmy tutaj na kompaktowe ale funkcjonalne mieszkania o funkcjonalnych rozkładach z możliwością łączenia. Dzięki dużym przeszkleniom okiennym pomieszczenia będą bardzo dobrze doświetlone. Do mieszkań przynależeć będą prywatne –balkony, loggie lub tarasy. Budując nowe osiedla korzystamy ze zdobytych doświadczeń na przestrzeni blisko 20 lat. Uzyskane doświadczenie nauczyło nas, jak ważne dla przyszłych mieszkańców jest poczucie komfortu, spokoju oraz bezpieczeństwa.

Opis budynków

Apartamenty Przy Młyńskiej będą się składały z dwóch budynków oznaczonych w projekcie jako AB o pięciu kondygnacjach nadziemnych oraz jednej kondygnacji podziemnej – garażu oraz jednego budynku z oznaczeniem C z sześcioma kondygnacjami nadziemnymi oraz garażem podziemnym.

Budynek A – 80 lokali
Budynek B – 40 lokali
Budynek C – 55 lokali

Wszystkie budynki będą posiadały miejsca parkingowe w garażu podziemnym

Udogodnienia
Apartamentów przy Młyńskiej

emoji_transportation

Udogodnienia

Bezpośredni dostęp do drogi publicznej, teren ogrodzony i monitorowany całodobowo, wjazd/wyjazd na inwestycje będzie umiejscowiony w dwóch miejscach co umożliwi nam łatwość wjazdu oraz wyjazdu, brama wjazdowa będzie zamykana na noc w celu zwiększenia bezpieczeństwa natomiast wciągu dnia będzie funkcjonowała rogatka. Takie połączenie bramy oraz rogatki pozwoli nam maksymalnie ograniczenie czasu oczekiwania na wjazd/wyjazd z inwestycji. Na terenie osiedla powstanie miejsce pod paczkomat.

chair

Stan wykończenia

Mieszkania przeznaczone do sprzedaży będą wykonane w stanie deweloperskim z rozprowadzeniem instalacji: wodno-kanalizacyjnej z licznikami ciepłej zimnej wody i indywidualnym opomiarowaniem, centralnego ogrzewania z grzejnikami i indywidualnym opomiarowaniem, wentylacją grawitacyjną, elektryczną i indywidualnym opomiarowaniem, telewizyjną, Internetem, instalacją domofonową. Ściany i sufity lokali mieszkalnych otynkowane. Posadzki cementowe zacierane mechanicznie przygotowane do układania podłóg. Części wspólne budynku wykończone pod klucz.

share_location

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Apartamenty Przy Młyńskiej zlokalizowana jest przy ul. Młyńskiej w Bielskiej – Białej. Przyszli mieszkańcy inwestycji będą mogli korzystać z doskonale rozbudowanej infrastruktury sieci połączeń komunikacyjnych w Bielsku-Białej. W odległości 200 metrów od inwestycji APARTAMENTY PRZY MŁYŃSKIEJ znajduje się najbliższy przystanek komunikacyjny – Partyzantów Apena lub Plac Mickiewicza, natomiast nieopodal (około 1km) znajduje się jedna z głównych arterii w mieście, dzięki której można podróżować w kierunku Krakowa, Szczyrku, Cieszyna lub Katowic.

school

Edukacja

Przyszli mieszkańcy będą mieli możliwość korzystania z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliżej okolicy inwestycji znajdziemy liczne placówki edukacyjne począwszy od przedszkoli, szkół podstawowych kończąc na szkołach ponadpodstawowych o zróżnicowanych profilach kształcenia.

monitor_heart

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Przy Młyńskiej jest bliskość przychodni specjalistycznych. Dostęp do opieki medycznej zapewniają położone w pobliżu: Centrum Medyczne Medicover oraz liczne gabinety lekarskie.

shopping_cart

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową Apartamentów Przy Młyńskiej składa się wiele punktów usytuowanych w najbliższej okolicy. Nieopodal mamy zlokalizowane liczne sklepy, punkty usługowe, gastronomiczne, stacje benzynowe oraz Centrum Handlowe Gemini Park. Duże nagromadzenie punktów handlowo-usługowych w bezpośrednim sąsiedztwie pozwoli na załatwienie większości spraw blisko domu.

directions_bike

Sport i rekreacja

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocną stroną tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji zlokalizowane są: Park Włókniarzy (250 m), Stadion BBOSiR „na górce” (80m), centrum konferencyjno-hotelowe z halą sportową Widok (300 m), ścianka wspinaczkowa (500m), siłownia (600m), Bowling (600m), park trampolin (1100m)W pobliżu nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych tj. Park w Deche oraz Park linowy zlokalizowane prze Centrum Handlowym Gemini Park.

PTTK SZYNDZIELNIA

górskie schronisko turystyczne

ZAMEK SUŁKOWSKICH

zabytek

DĘBOWIEC

stok narciarski

CYGAŃSKI LAS

górskie schronisko turystyczne

STADION MIEJSKI

w Bielsku-Białej

CENTRUM HANDLOWE

Gemini Park

BASENY

kryte i otwarte kąpieliska

SZKOŁY I PRZEDSZKOLA

w ścisłej okolicy

BIELSKIE CENTRUM KULTURY

w Bielsku-Białej

DWORZEC PKP I PKS

w Bielsku-Białej

TEATR POLSKI

w Bielsku-Białej

RYNEK

ZWM